Bygnaður

P/F El-Service er eitt partafelag, ið bleiv stovnað í 1988. Tá P/F El-Service bleiv stovnað, var starvsfólkatalið 8. Í dag starvast 24 fólk, men starvsfólkatalið broytist sera nógv í mun til arbeiðsuppgávurnar, sum bæði kunna verða her heima og uttanlands. Eitt skifti vóru vit 48 starvsfólk, tí tá høvdu vit nógv at gera bæði í Føroyum og uttanlanda.

 

Hóast starvsfólkatalið broytist nógv í mun til arbeiðsuppgávurnar, so er leiðslan, formenn og ábyrgdarpersónarnir ikki broytt síðstu árini, og tískil er bygnaðurin á fyritøkuni sera stabilur.

John E. Olsen

Stjóri

Telefon: +298 471902

Fartlf.: +298 231902

john@el-service.fo

Heini R. Djurhuus

Goymsla

Telefon: +298 471906

Fartlf.: +298 231906

heini@el-service.fo

Hanus Thomsen

Installatiónir

Telefon: +298 471907

Fartlf.: +298 231907

hanus@el-service.fo

Ólavur Olsen

SCADA Útvikling

Telefon: +45 29404262

olavur@el-service.fo

Janhild K. Olsen

Fíggjarstjóri

Telefon: +298 471900

Fartlf.: +298 231910

janhild@el-service.fo

Ann Berg Christensen

Head Office

Telefon: +298 471900

ann@el-service.fo

Andrias B. J. Poulsen

Eldávaring & CCTV

Telefon: +298 471908

Fartlf.: +298 231908

andrias@el-service.fo

Olaf Ellingsgaard

SCADA/PLC/HMI

Telefon: +298 471911

Fartlf.: +298 231911

olaf@el-service.fo